קצת עלינו - היועצים

THE CONSULTANTS

"היועצים" הינו משרד ייעוץ עסקי המלווה עסקים קטנים, SMBs, סטארטאפים, מפעלים ותאגידים. אנחנו מאמינים ביחס אישי, כנות ויושרה מקצועית וליווי צמוד. כשאנחנו עובדים איתך אנחנו מרגישים שההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, הכלל הזה מנחה ומוביל אותנו בכל מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו מתנהלים מולך ואיתך.

שנים של ניסיון בתחומים של ייעוץ עסקי, בניית מודלים, בניית והעברת מצגות, ניתוח עלות תועלת, החזרי השקעה וניהול בפועל של פעילויות בתחומים שונים ומגוונים הופכים אותנו ליועצים מנוסים ומקצועיים אשר מביאים ידע רב וערך מוסף לשולחן.

יצחק-יעקובי

יצחק יעקובי

נשוי ואב לשניים – זמר ומוזיקאי חובב, גיימר

בוגר לימודי ראיית חשבון באונ' אוקספורד ברוקס, בין היתר עבד ב- Goldman Sachs, Harley Davidson, Elsevier. בעל שנים של ניסיון בניהול פרוייקטים מורכבים בחברות תעשייה אווירית ובעל שנים של ניסיון כמנהל פיתוח עסקי ומנהל שיווק של חברות מובילות בתעשייה האווירית הסינית וזכה להישגים חסרות תקדים בדילים מול חברות כמו Bombardier. לאחר שנים של עבודה בחברות אחרות החליט ליישם את הידע והניסיון שצבר ולעזור לאחרים במסגרת ייעוץ פרטית. 

אסף פנחס

אסף פנחס

נשוי ואב לשניים – גיטריסט חובב, גיימר

בוגר לימודי כלכלה באונ' חיפה ובעל MA בלימודי המשפט מאונ' בר-אילן. אסף התחיל את דרכו המקצועית בחברת ייעוץ של משרד רואי חשבון ומשם עבר לעבוד כאנליסט פיננסי ושיווקי בחברה צרכנית גדולה. במהלך השנים הללו אסף פיתח מיומנות לראות ולהבין את המציאות העסקית, למדל אותה, לכמת אותה ואז לבחון אותה והכלל המנחה שלו הוא "להפוך סיפורים למספרים ומספרים לסיפורים". בשנים האחרונות אסף עבד עם מספר יזמים וסייע להם להרכיב את המודל הפיננסי והעסקי מאחורי הרעיון שלהם והחליט לעשות את זה באופן מסודר ומקצועי.  

יצחק יעקובי

052-890-2732
isaac@theconsultants.co.il

אסף פנחס

058-699-9304
asaf@theconsultants.co.il