מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: https://www.theconsultants.co.il.

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

טפסי יצירת קשר

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ ‘עוגיה’ זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ ‘עוגיה’ נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ‘עוגיה’ זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

אנליטיקה

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

פרטי ההתקשרות שלך

מידע נוסף

כיצד אנו מגינים על המידע שלך

אילו הליכי פרצת נתונים יש לנו

מאילו גופי צד-שלישי אנו מקבלים מידע

קבלת החלטות אוטומטיות ו/או יצירת פרופילים שאנו עושים עם נתוני המשתמשים שלנו

דרישות גילוי רגולטוריות של התעשייה

הערת אזהרה לגבי מידע צופה פני עתיד חוות דעת זאת כוללת “ מידע צופה פני עתיד ” כמשמעותו
בחוקי ניירות הערך הישראלי ם הרלוונטיים. מידע צופה פני עתיד כולל, אך לא רק , אמי רות לגבי המוד ל העסקי של החבר ה. באופן כללי , מידע צופה פני עתיד ניתן ל זיהוי בא מצעות השי מוש במונחים צופי פני עתיד כגון “מתכננת” , “ מצפה” או “ לא מצפה” , “צפויה”, “תקציב” , “מתוכננת” , “מעריכה” , “חוזה” , “מתכוונת” , “צופה” או “ לא צופה” או “מאמינה” או וריאצ יות של מילים או משפטי ם אלה, או נא מר בו שפעולות , אירועי ם או תוצאות מסוימים “עשויים” , “יכופלים” , “יהיו” , “אולי” או “יתבצעו” “מתרחשים” או “יושגו”. מידע צופן פני עתיד נתון לסיכונים , אי ודאויות וגורמי ם אחרי ם ידועי ם ולא ידועים שעשויים ל גרום לכך שהתוצאות , רמת הפעילות , הביצועים או ההישגי ם ב פועל של החבר ה י היו שוני ם מהותי ת מאל ה שמובעים באותו מידע צופה פנ י עתיד או משתמעי ם ממנו , כול ל אך ל א רק : אי
ודאויות עסקיות כלליות , תחרותיות , פוליטיות וחבר תיות וסיכונים אחרים של הענף. למרות שהחבר הנ סתה לזהות גורמים חשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות ב פועל י היו שונות מהותי ת מאלה
הכלולות ב מידע הצופה פני עתיד, יכולי ם ל היות גורמי ם אחרים שיגפר מול כך שהתוצאות לא יהיו לפי התחזיות , ההערכות או הכוונות. אין שום ביטחון שמידע זה יוכוח כמדויק , כי התוצאות ב פועל ואירועים
עתידיים יכולים להיות שוני ם מהותי ת מאלה החזויים באמירות אלה. בהתאם , אל לקוראים לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד.

דילוג לתוכן