ליווי עסקי

קשה לכם לנהל את כל מטלות העסק?

מרגישים שהבלאגן לא נגמר או רק גובר?

לא עומדים בעומס העבודה?

נווטו מטה בכדי לראות מה אנחנו מציעים לכם

ייעוץ עסקי

יש לך חזון

ואם את/ה כאן כנראה שאת/ה מחפש/ת גורם מקצועי ומנוסה שיכווין אותך בדרך למטרה, הגשמת החזון. בין אם המטרות שלך הן הקמת עסק חדש, הרחבת פעילות של עסק קיים וכו' אנחנו ב"היועצים" נדע לנתח את הצרכים שלך, להבין את השוק בו את/ה מתכנן/ת לפעול, ולהוביל אותך בדרך הפתלתלה והמרתקת הזאת של העולם העסקי באמצעות ליווי עסקי מקצועי ואישי.

הצוות שלנו מורכב מיועצים עסקיים בעלי ניסיון רב וידע בתחומים מגוונים, כבר בפגישתנו הראשונה נידע לזהות, ביחד איתך, את נקודות החוזקה והחולשה של העסק שלך, את הצרכים שלך על מנת להתקדם ולהגשים את היעדים והחלומות שלך. "היועצים" יהיו איתך לאורך הדרך ויעניקו ליווי אישי, מקצועי וצמוד, יהיו גורם שניתן יהיה להיוועץ בו ולסמוך עליו שיסייע לך להגשים את החזון העסקי שלך.

ליווי עסקי-היועצים
ליווי עסקי מבית היועצים

למה יש צורך בליווי עסקי?

אנחנו חיים בעולם שהולך לכיוון של התמחויות וככל שהמידע זמין יותר ונגיש יותר כך המציאות נהית מסובכת ומתוחכמת יותר. אדם בודד, מוכשר ככל שיהיה, לא יוכל לעולם לשלוט בכל המיומניות הנדרשות היום לניהול עסק ולכן הסתמכות על יועצים עסקיים הינה הכרחית ועשוייה לתרום רבות לכל ארגון בכל סדר גודל.

ליווי עסקי טוב יכול לשנות את פני העסק, לייעל אותו בצורה משמעותית ולשנות את האופן בו הוא מתחרה בשוק. המלווה העסקי יודע לבחון את הפעילות העסקית שלך בעין אובייקטיבית, חפה מכל הטיה, ולהתאים את המהלכים העסקיים והכלכליים הטובים ביותר לעסק.

בשלב הראשון של הפעילות "היועצים" יצרו קשר איתך, בעל/ת העסק או המנכ"ל, על מנת ללמוד את הארגון ואת אופן פעולתו. ליווי עסקי לא יכול להתבצע ללא חשיפה של היועץ לנבכי העסק, מבנה ארגוני, מצב פיננסי, צבר הזמנות, מצב אשראי, אסטרטגיית שיווק, ניהול רכש ומלאי, הסכמים עסקיים ועוד. נתונים אלה יאפשרו ליועץ לקבל תמונה מלאה על מצבו של העסק ולהתחיל תהליך בריא ונכון של ייעוץ שמטרתו לקדם את העסק.

ליווי לעסקים ומעורבות אישית עם בעל העסק

לאחר למידת העסק, החוזקות והחולשות שלו, אפשר יהיה להתחיל תהליך במסגרתו "היועצים" ואת/ה מגבשים פתרונות רלוונטיים לעסק. אנחנו מתחילים יחד מסע מאתגר שמתחיל בקביעת יעדים ברורים ומדידים וממשיך דרך הבנת הצעדים הנדרשים על מנת להשיג יעדים אלה ומסתיים כאשר מצליחים להגיע אליהם.

במהלך המסע הזה תתעוררנה שאלות רבות ו"היועצים" יהיו כאן לידך על מנת לתת את התשובות הטובות ביותר והנכונות ביותר עבורך. הניסיון ש"היוצעים" מביאים איתם יסייע לך ליצור ולעבור תהליך מקצועי, אחראי ומשותף אשר יניב פירות לאורך הדרך ולא רק בסופה.

אנחנו חייבים להקדים ולהדגיש, שיתוף פעולה ושקיפות מלאים הכרחיים לתהליך. אם אנחנו רוצים תהליך בריא, מקצועי ויעיל אנחנו חייבים לעבוד בשיתוף פעולה מלא יחד. אנחנו כיועצים לא נותנים הנחיות אלא מעלים המלצות בהתאם למידע אליו נחשפנו והתמונה שראינו. מכאן ניתן להבין ששקיפות ושיתוף פעולה אינם בגדר מותרות, הם אבן הייסוד להבנה של היועץ את הארגון והפעילות שלו ולכן גם הכרחיים לליווי עסקי יעיל ונכון.

ליווי עסקי

ו/או שתפו את היועצים – ליווי עסקי

שתפו אותנו
Google+
Twitter
LinkedIn