ייעוץ עסקי

האם אתם מנהלים את העסק שלכם במלוא הפוטנציאל שלו?

האם המפעל שלכם הוא מושא לקנאה מחינה ניהולית וכלכלית?

אם לא, נווטו מטה כדי ללמוד על שיטות העבודה שלנו

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי מנקודת מבטם של היועצים

מתחילים עם הבעיה(ות)

אחת הבעיות העיקריות של עסקים קטנים היום היא שהבעלים לעיתים מעורב בכל צעד של החברה, החל מייצור או מתן שירות וכלה באדמיניסטרציה. בעל העסק לא יכול לעצור ולחשוב קדימה, להבין איך ניתן לקדם את העסק ולפרוץ את תקרת הזכוכית בה הוא נתקל. להיות מעורב בכל צורך זמן, אנרגיה, משאבים ולעיתים גם אין לבעלים את הידע הנדרש.

מבינים את הצורך

ייעוץ עסקי בא לסייע בראש ובראשונה לך, בעל/ת העסק, לראות את העסק שלך בעיניים אחרות. עיניים חיצוניות ואוביקטיביות. על סמך הראיה הזאת לתת כיוון חדש ויעיל יותר לעסק. "היועצים" יגיעו אליך לעסק, יבחנו אותו, את השוק, את התחרות ותנאים נוספים העשויים להשפיע על הפעילות שלך, יגבשו מסקנות להמשך המותאמות אליך אישית ויסייעו לך בהגדרת הצרכים על מנת להשיג מטרות אלו.

מגיעים למסקנה

אם גם העסק שלך לא מצליח לנסוק ונתקע - "היועצים" יכולים לסייע לך, נעמיד נעמוד לרשותך, יועצים עסקיים מהשורה הראשונה בעלי ניסיון רחב ומגוון בתחומים רבים החל מאסטרטגיה ושיווק וכלה בפיננסים. "היועצים" מציעים ייעוץ עסקי במגוון תחומים ויבחנו איתך את כל האספקטים השונים של העסק שלך, יזהו נזהה את החסמים ויסייעו ונסייע לך בפתרון הבעיה.

היועצים לא יכולים רק לסייע לעסק שנתקע, אלא גם לעסק שמצליח יפה, לסייע לו להמשיך לגדול ולהביא לו ערך בפיתוח העסקי

חמשת השלבים של ייעוץ עסקי על פי היועצים

1

בשלב הראשון ניפגש איתך

נקבל סקירה מקיפה על העסק, הפעילות, המחלקות השונות בארגון,
יחסי הגומלין בינהן, לקוחות עיקריים,
לקוחות פוטנציאלים, ספקים עיקריים ועוד.

אנחנו נרצה להבין ולהכיר את העסק שלך טוב כמעט כמוך. רק שיתוף פעולה מלא מצדך יאפשר לנו לייעץ לך באופן יעיל ואמיתי.

2

בשלב השני נבחן את אסטרטגיית השיווק שלך
נבין מי קהל הלקוחות שלך ומה המסרים שהוא מקבל ממך היום. שיווק נכון וממוקד הוא אבן יסוד חשובה והכרחית על מנת להצליח לקדם את העסק שלך לגבהים חדשים.

3

בשלב השלישי נבחן גורמים חיצוניים לעסק שלך

נבחן את המתחרים הישירים והעקיפים, תנאי שוק מגבילים כגון רגולציה וחקיקה, רמות מחיר מקובלות בשוק ועוד.

העסק שלך לא מתנהל בואקום ולכן אנחנו כיועצים לא יכולים להתעלם מהסביבה העסקית שאת/ה עובד/ת בה.

4

השלב הרביעי
בשלב הרביעי אנחנו נשב ונעבד את כל המידע שצברנו. זאת על מנת לגבש מסקנות ולתת לך את הייעוץ העסקי המקצועי והנכון עבורך בשלב בו העסק שלך נמצא כעת.

בין אם העסק שלך הוא חברה בתחילת דרכה ובין אם חברה מבוססת, אנחנו כיועצים נדע למצוא נקודות כשל אפשריות ונקודות אשר ניתן לייעל בתהליך העבודה.

5

השלב האחרון
בשלב האחרון ניתן לך את הכלים ליישם את המסקנות אליהן הגענו ולבדוק את עצמך בזמן תהליך היישום.

יישום המסקנות בד"כ ארוך יותר ומסובך יותר מאשר גיבושן ולכן כחלק מהייעוץ העסקי אותו אנחנו נותנים ללקוחותינו אנחנו גם משאירים בידי הלקוח את הכלים ליישם את המסקנות ולעקוב אחר התוצאות על מנת להצליח להגיע למטרה.

ו/או שתפו את היועצים – ייעוץ עסקי

שתפו אותנו
Google+
Twitter
LinkedIn

מודל SWOT

מודל SWOT מודל SWOT הינו מודל פשוט אך מפורט ויעיל לתכנון אסטרטגי וניתוח של יכולות הארגון. ניתוח SWOT מפרט את החוזקות, החולשות ההזדמנויות והאיומים של

קרא עוד »
חינוך פיננסי

דוח המאזן

צרו קשר עם היועצים החלק הראשון בדוחות הכספיים הוא דוח מאזן, המאזן הוא בעצם רשימה מפורטת של כל הנכסים וכל ההתחייבויות של החברה. מאזן בנוי

קרא עוד »