אודות היועצים

הקמת עסק וניהולו דורשים הרבה מאוד מיומנויות מעבר לתחום העיסוק הבסיסי שלכם, אתם תצטרכו להתמודד עם נושאים כמו לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, אדמיניסטרציה, תפעול, פרסום ושיווק, כספים, אנליזה ועוד.

גם האדם המוכשר ביותר לא יכול לשלוט בכל התחומים ולא יכול להתמודד להתפרס על כל תחומי האחריות של העסק. אנחנו צריכים שיהיה איתנו מישהו שאפשר יהיה להתייעץ בו, להעזר בו ולסמוך עליו בתחומים בהם אנחנו פחות מבינים וכך לפנות את עצמנו לדבר העיקרי – העסק שלנו.

היועצים“, עם שנים של ניסיון בניהול כספים, ניהול תקציבים, פיתוח עסקי, ניהול פרוייקטים וביצוע אנליזות רחבות היקף, יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לנווט את העסק שלכם אל ההצלחה.

יצחק יעקובי

מנכ״ל משותף

Isaac Jacobi

בוגר לימודי ראיית חשבון באונ’ אוקספורד ברוקס, בין היתר עבד ב- Goldman Sachs, Harley Davidson, Elsevier.
בעל שנים של ניסיון בניהול פרוייקטים מורכבים בחברות תעשייה אווירית ובעל שנים של ניסיון כמנהל פיתוח עסקי ומנהל שיווק של חברות מובילות בתעשייה האווירית הסינית וזכה להישגים חסרי תקדים בדילים מול חברות כמו Bombardier.

אסף פנחס

מנכ״ל משותף

asaf pinhas

בוגר לימודי כלכלה באונ’ חיפה ובעל MA בלימודי המשפט מאונ’ בר-אילן. אסף התחיל את דרכו המקצועית בחברת ייעוץ של משרד רואי חשבון ומשם עבר לעבוד כאנליסט פיננסי ושיווקי בחברה צרכנית גדולה.
בשנים האחרונות אסף עבד עם מספר יזמים וסייע להם להרכיב את המודל הפיננסי והעסקי מאחורי הרעיון שלהם.