אודות היועצים

הקמת עסק וניהולו דורשים הרבה מאוד מיומנויות מעבר לתחום העיסוק הבסיסי שלכם, אתם תצטרכו להתמודד עם נושאים כמו לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, אדמיניסטרציה, תפעול, פרסום ושיווק, כספים, אנליזה ועוד.

גם האדם המוכשר ביותר לא יכול לשלוט בכל התחומים ולא יכול להתמודד להתפרס על כל תחומי האחריות של העסק. אנחנו צריכים שיהיה איתנו מישהו שאפשר יהיה להתייעץ בו, להעזר בו ולסמוך עליו בתחומים בהם אנחנו פחות מבינים וכך לפנות את עצמנו לדבר העיקרי – העסק שלנו.

היועצים“, עם שנים של ניסיון בניהול כספים, ניהול תקציבים, פיתוח עסקי, ניהול פרוייקטים וביצוע אנליזות רחבות היקף, יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לנווט את העסק שלכם אל ההצלחה.

יצחק יעקובי

מנכ״ל משותף

Isaac Jacobi

בוגר לימודי ראיית חשבון באונ’ אוקספורד ברוקס, בין היתר עבד ב- Goldman Sachs, Harley Davidson, Elsevier.
בעל שנים של ניסיון בניהול פרוייקטים מורכבים בחברות תעשייה אווירית ובעל שנים של ניסיון כמנהל פיתוח עסקי ומנהל שיווק של חברות מובילות בתעשייה האווירית הסינית וזכה להישגים חסרי תקדים בדילים מול חברות כמו Bombardier.

אסף פנחס

מנכ״ל משותף

asaf pinhas

בוגר לימודי כלכלה באונ’ חיפה ובעל MA בלימודי המשפט מאונ’ בר-אילן. אסף התחיל את דרכו המקצועית בחברת ייעוץ של משרד רואי חשבון ומשם עבר לעבוד כאנליסט פיננסי ושיווקי בחברה צרכנית גדולה.
בשנים האחרונות אסף עבד עם מספר יזמים וסייע להם להרכיב את המודל הפיננסי והעסקי מאחורי הרעיון שלהם.


היועצים

ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים אחרי שעות אינספור של עבודה עם חברות רבות מכל המינים והסוגים אנחנו יכולים לומר בוודאות: “אורח לרגע רואה כל פגע”. הפגע הגדול ביותר שאנחנו מזהים, שעובר כחוט השני בקרב רוב החברות אותו ליווינו, ליותר מידי מנהלים חסרות מיומנויות בסיסיות בניהול פרויקטים. (וכנראה...

היועציםרוצים לראות את העסק שלכם מצליח? הזינו את הפרטים שלכם ונראה איך נוכל להפוך את חזונכם למציאות.

תוכנית עסקית לדוגמא

תוכנית עסקית לדוגמא הרבה מכם מבקשים מאיתנו תוכנית עסקית לדוגמא. אז בבקשה. זוהי תוכנית עסקית לדוגמא בלבד. חשוב לציין שכמו שכל אדם שונה, כך כל עסק הוא שונה וכמובן התוכנית העסקית שלו. עקבו אחר ההנחיות, שלחו לנו את התוצאה, נעבור עליה וניתן לכם גם חוות דעת מקצועית. שלב א: הגדרת העסק הבנת...

רשויות מקומיות בישראל – תמונת מצב

רשויות מקומיות בישראל – תמונת מצב

בישראל 257 רשויות מקומיות, המתפקדות כגופים כלכליים הנדרשים להגדלה של מקורות ההכנסה ולשמירה על יציבות כלכלית על מנת לספק שירותים איכותיים לתושבים. בין הרשויות קיימת שונות רבה הן בחוסנן הכלכלי והן בחוסן הכלכלי של אוכלוסייתן. חלקן רשויות חלשות מאד המספקות שירותים מינימליים ולא מספקים לתושבים, וחלקן רשויות חזקות המספקות שירותים ברמה גבוהה.
אנחנו התמקדנו בכמה גורמים עיקריים: הכנסות והוצאות הרשות, השקעה ממוצעת לתושב ופוטנציאל כלכלי.

סקר שוק הרכב

סקר שוק הרכב סקר שוק הרכב בישראל שוק הרכב בישראל הוא שוק רחב ומלא תחרות. השוק נמצא בצמיחה מתמדת וכמות הרכבים החדשים העולים על הכביש מידי שנה רק הולכת ועולה. יש כיום כ- 3.2 מיליון כלי רכב הנעים על כבישי ישראל מתוכם כ- 2.7 הם רכבים פרטיים. בטווח הקצר שוק הרכב בישראל צפוי להמשיך...

דוחות כספיים – מבוא

דוחות כספיים – מבוא מהם דוחות כספיים? דוחות כספיים מספקים לנו מידע גולמי על מצבה של החברה שבאמצעותו ניתן לקבל החלטות פיננסיות ועסקיות. דוח מאזן החלק הראשון של דוחות כספיים הוא דוח מאזן. דוח המאזן מפרט את כל נכסי החברה ומראה מהם שלושת המקורות בהם חברה משתמשת על מנת להשיג כסף ולרכוש נכסים...
דילוג לתוכן